Друк реклами, фото та книг!

Друк реклами, фото та книг!

Консультація у Telegram +38(099)322-55-10

телефон +380973225510

Широкоформатний друк на папері та плівці у Запоріжжі. друкуємо банери, рекламні наклейки, наліпки на скло. 

Друк великих розмірів на папері та плівці у запоріжжі. Україна

!!! Увага! Ми типографія, друкуємо банери, наклейки на вікна, наклейки на двері, наклейки на авто за розмірами, наданими замовником. Ми не клеїмо наклейки та не знімаємо розміри, і не встановлюємо банери та іншу рекламу!

Друкарня Page у Запоріжжі, Україна, пропонує широкий спектр послуг з виробництва зовнішньої реклами та поліграфії.Ми спеціалізуємося на друку банерів, білбордів, реклами на автомобілях, самоклеючої реклами на скло та друку будь-якої складності.
Наша команда професіоналів допоможе вам привернути увагу до вашого бізнесу за допомогою якісної та оригінальної реклами, готові втілити у життя ваші ідеї та запропонувати індивідуальний підхід до кожного замовлення. .Ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали високої якості для друку та виготовлення рекламних матеріалів.
Багато потрібних поліграфічних продуктів іноді вимагають більшого розміру, ніж А3 (297 x 420 мм).У такому разі вже використовується не цифровий лазерний друк, а спеціалізовані широкоформатні струменеві плотери. Зображення форматів А2, А1, А0 і більше (плакати, афіші, постери, оголошення, календарі) – це друк на папері широкоформатний.Ми пропонуємо максимальну ширину друку 1560 мм.
Широкоформатний друк на папері: плакати,афіші,постери,оголошення, календарі.
Широкоформатний друк на плівці:брендування транспорту.на скло (вітрини, вікна, скляні двері, перегородки)для інтер'єрного друку.
Ви також можете замовити дизайн у нашого фахівця.Ціна виготовлення залежить від обсягу тиражу, розміру, якості та щільності паперу та техніки обробки. Отримати замовлення ви зможете в одному з багатьох наших магазинів або надішлемо поштою по всій Україні.Замовляючи у нас, ви отримуєте індивідуальний підхід до кожного проекту, швидке виконання замовлення та доступні ціни.Не пропустіть можливості підвищити впізнаваність вашого бренду за допомогою професійної реклами від друкарні "Page".Замовити друк дуже просто, навіть не потрібно виходити з дому чи офісу.Звертайтеся до друкарні Page для якісної продукції та надійного партнерства!