Друк реклами, фото та книг!

Друк реклами, фото та книг!

Консультація у Telegram +38(099)322-55-10

телефон +380973225510

Друк Наліпок, Стікерів, Наклейок в запоріжжі. україна

Друк Наліпок, Стікерів, Наклейок різних типів в запоріжжі

Друкарня "Page" у Запоріжжі пропонує широкий спектр послуг з друку та виготовлення наклейок, стікерів та стікерпаків з можливістю брендування та додавання логотипу вашої компанії.Ми гарантуємо високу якість друку, використання сучасного обладнання та індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Друк прозорих наліпок здійснюється на прозорій глянсовій самоклеючій плівці.Наліпки на паперовій основі можуть бути найрізноманітнішими: великими, маленькими, правильної геометричної форми або довільними за формою.Стікерпак – це набір зображень, які надруковані на одному аркуші самоклеючого матеріалу (папір або плівка) і мають висікання по контуру.
Ви також можете замовити виготовлення дизайну. Наші фахівці допоможуть вам створити унікальний дизайн, який привертатиме увагу та запам'ятовуватиметься вашим клієнтам.Ціна виготовлення залежить від обсягу тиражу, матеріалу та техніки обробки. Отримати замовлення ви зможете в одному з багатьох наших магазинів, або відправимо поштою по Україні.
Ми працюємо швидко та якісно, ​​готові виконати замовлення у зручні для вас терміни.
Замовити друк наклейок, стікерів або стікерпаків у друкарні "Page" - означає отримати високий рівень сервісу, професійний результат та доступні ціни.

Замовити наліпки онлайн дуже просто, навіть не треба виходити з дому чи з офісу.